3 890 Kč (5 187 Kč)
Skladem Doručíme 23. 7.

Popis produktu

Fortis je autosedačka pro děti od 40 cm do 150 cm výšky, která poskytuje pohodlí od prvních okamžiků dítěte. Autosedačka Fortis splňuje homologační normy i-Size, což zaručuje jízdu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Autosedačka je vybavena stabilizační nohou a lze ji do auta instalovat pomocí úchytů ISOFIX. Autosedačka je vybavena integrovaným tlačítkem, které je zodpovědné za nastavení sklonu i otáčení autosedačky o 360 stupňů, takže můžete své dítě na cestu rychle a pohodlně zajistit. Autosedačka Fortis je přizpůsobena potřebám dětí od prvních měsíců života a doprovází je až do doby, kdy již autosedačku nepotřebují. Pohodlí a snadné cestování je zajištěno díky ergonomicky navržené vložce. Čalounění sedačky je vyrobeno z polyesterové tkaniny, která je měkká na dotek. Vícestupňové nastavení opěrky hlavy až do 26 cm poskytuje maximální pohodlí během cestování a sada redukčních vložek pomůže správně usadit dítě do sedačky. Autosedačka Fortis má také čtyřstupňové nastavení sklonu v poloze po i proti směru jízdy, což vám umožní přizpůsobit autosedačku individuálním preferencím a potřebám vašeho dítěte při cestování. Jako bonus jsou zde boční větrací otvory, které pomáhají zajistit dostatečnou cirkulaci vzduchu v blízkosti pokožky vašeho dítěte.

Vlastnosti:
- Určeno pro děti s výškou 40-150 cm
- Splňuje přísnou normu ECE R129 i-Size
- Sedačka se otáčí o 360°
- Instalace proti směru jízdy (do výšky 105 cm - ISOFIX a stabilizační noha) nebo po směru jízdy (od výšky 76 do 105 cm - ISOFIX + stabilizační noha, od výšky 100 do 150 cm - ISOFIX + bezpečnostní pásy)
- 4stupňové nastavení opěradla
- Přesné nastavení opěrky hlavy až do 26 cm
- Odnímatelná vložka pro batolata
- Pětibodový bezpečnostní pás s pohodlným nastavením délky
- Odolná konstrukce z vysoce kvalitních materiálů
- Moderní design kombinující estetiku s funkčností
- Na dotek příjemné čalounění z polyesterové tkaniny

Specifikace:
ISOFIX: Ano
Otočný: Ano
Stabilizační noha: Ano
I-Size: Ano
Hmotnost: 13,5 kg
Norma: ECE R129/02
Rozměry:
Šířka: 42 cm
Hloubka: 51 cm
Výška: 83 cm
Vnitřní rozměry: 30 x 28 cm (sedák); opěradlo s opěrkou hlavy 46 - 72 cm
Nastavení: 4stupňové nastavení sklonu opěradla pro jízdu vpřed a stejné pro jízdu vzad Přesné nastavení opěrky hlavy až do výšky 26 cm, sedadlo otočné o 360 stupňů
Pásy: Pětibodové bezpečnostní pásy
Redukční vložka: Ano

Kód56235
Barva
Zelená
Vhodné pro
Pro všechny
Motiv
Bez motivu
Značka
CARETERO
Polohovatelnost
Polohovatelné
Kolekce
CARETERO I- SIZE 40 - 150cm
Uchycení
S isofixem

Dostupné i v těchto barevných variantách

Další produkty z kolekce CARETERO I- SIZE 40 - 150cm