4 360 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Prožijte nekonečná dobrodružství s dětským elektrickým autem Retro Pearl White, které kombinuje klasický šarm s moderními funkcemi. Tento poutavý vůz je ideální pro malé dobrodruhy toužící po zábavě a vzrušení. S elegantní bílou povrchovou úpravou a designovými prvky inspirovanými retro stylem jako chromové detaily a retro maskou vpředu, se tento vůz určitě stane okouzlujícím doplňkem každého dětského pokoje nebo zahrady.

Toto elektrické dětské auto je snadno ovladatelné a nabízí bezpečnou jízdu. S rychlostí od 2 do 4,5 km/h, poháněné motorem 18W a baterií 6V 4,5 AH, zaručuje vzrušující a zároveň bezpečný zážitek pro děti. Jeho pevná konstrukce, bezpečnostní pás a jednoduché ovládání poskytují zajištěnou pohodlnou jízdu.

Dětské elektrické auto Retro Pearl White nejenže přináší radost a zábavu, ale také rozvíjí fantazii a motorické dovednosti dětí. Díky předem nahrávané hudbě a pohádkám dodává této dobrodružné cestě další rozměr kouzla.

Specifikace: Rozměry balení: 109x55x32 cm Rozměry vozidla: 107x56x48 cm Baterie: 6V 4,5 AH Motor: 18W Hmotnost vozidla s balením: 12,6 kg Hmotnost vozidla: 10,6 kg Rychlost: 2-4,5 km/h Maximální nosnost: 40 kg Dálkové ovládání Předem nahraná hudba v autíčku Předem nahrané pohádky v autíčku Ochrana proti přebití baterie Vstup MP3, USB, TF Ovládání hlasitosti Připravte se na nekonečné hodiny vzrušení a dobrodružství s tímto kouzelným retro autem.

Kód55353
Barva
Bílá
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
BABY MIX
Materiál
Plast/kov
Max. nosnost
40 kg
Doporučený věk
od 3 let
Tvar
Autíčko
Ovládání
Dálkový ovladač/sešlápnutím pedálu
Celkový výkon
18 W
Typ baterie
6V
Počet baterií
1
Počet motorů
1
Maximální rychlost
4 km/h
Maximální délka provozu
2 hod
Melodie
Vstup USB