396 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Sada obsahuje 48 očíslovaných dílků puzzle a podložku s kopií obrázku, což menším dětem usnadňuje skládání puzzle. Puzzle také pomohou dětem naučit se logickému myšlení, zlepšit paměť, podnítit představivost a také obohatit slovní zásobu a zlepšit koordinaci ruky a oka.
Po složení puzzle lze děti vyzvat, aby obrázek popsaly vlastními slovy.
Skládačky jsou ideální nejen pro batolata... Jsou také vynikající pomůckou pro ergoterapii a logopedii. Hodnota skládání puzzle je nezpochybnitelná. Dřevěné puzzle od společnosti Viga je odolná, k přírodě šetrná, barevná a zároveň bezpečná hračka - vyrobená z nejkvalitnějšího dřeva - pokrytá bezpečnými barvami, které zajišťují naprostou bezpečnost nejmenších uživatelů.
Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v tlumených barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy.

Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Tato hračka je vhodná pro děti starší 24 měsíců.
Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
D: 400 mm x Š: 300 mm x V: 10 mm

Rozměry balení:
D: 400 mm x š: 340 mm x v: 10 mm

Kód52024
Barva
Multicolor
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
Viga
Materiál
Dřevo
Doporučený věk
od 2 let

Dostupné i v těchto barevných variantách