497 Kč
Skladem Doručíme 23. 7.

Popis produktu

Přebalovací podložka s pevnou deskou New Baby Basic 47x70 dostupný ve čtyřech barvách. Je nenahraditelným prvkem vybavení dětského pokoje. Značka New Baby se zavázala vytvářet produkty, které jsou nejen praktické, ale také zajišťují nejvyšší úroveň bezpečnosti a hygieny pro miminka.
Tento konkrétní ,,přebalovací pult" je vybaven výztužnou deskou a speciálními čepy, které brání jeho pohybu, díky čemuž je při používání stabilní a bezpečný. Podložka byl navržen pro bezpečnost dítěte a pohodlné přebalování, což je nenahraditelným prvkem každodenní péče o dítě.
Přebalovací nástavec je vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, zaručuje maximální bezpečnost pro vaše miminko. Podložka neobsahuje ftaláty ani jiné škodlivé látky, takže si můžete být jisti, že vaše miminko spí na bezpečném povrchu.
Přebalovací nástavec New Baby Basic je vhodný pro děti od narození do cca 12 měsíců věku s maximální hmotností 11 kg. Jeho rozměry 47x70 cm poskytují při přebalování dostatečný prostor pro miminko, což z něj dělá praktický a funkční doplněk do dětského pokoje.
Přebalovací nástavec New Baby Basic díky svému promyšlenému designu, kvalitnímu zpracování a možnosti výběru ze čtyř barev splní očekávání i těch nejnáročnějších rodičů.

Produkty značky New Baby jsou certifikované a splňují evropské normy

Rozměr: cca 70x47 cm, tloušťka cca 2 cm, výška hran 8 cm.

Kód56029
Barva
Šedá
Vhodné pro
Pro všechny
Motiv
Bez motivu
Značka
NEW BABY
Produktová řada New Baby
Basic

Dostupné i v těchto barevných variantách