72 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Dudlík vyrobený ze silikonu prvotřídní kvality, bez zápachu a chuti. Je vybaven symetrickou gumičkou. Zajišťuje volné dýchání a polykání slin. Dudlík dobře odvětrává díky speciálním větracím otvorům.

Návod k použití: Dudlík udržujte v čistotě. Před prvním použitím vyvařte dudlík v horké vodě po dobu 5 minut. Po vychladnutí pak vymačkejte zbylou vodu. Z hygienických důvodů dudlík pravidelně omývejte pod teplou tekoucí vodou. Dudlík perte v horké vodě alespoň jednou denně a pokaždé, když vypadne z postýlky nebo kočárku. Není vhodné pro použití v myčce nádobí nebo mikrovlnné troubě. K čištění nepoužívejte antibakteriální nebo abrazivní čisticí prostředky. Jejich nadměrná koncentrace může časem poškodit plastové části.
Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle, v blízkosti zdrojů tepla nebo v dezinfekčním prostředku ("dezinfekčním" roztoku) déle, než je doporučeno, protože to může oslabit gumičku.

Upozornění: Nikdy neberte dudlík dítěte do úst! Mohli byste své dítě nakazit infekcí. Nikdy nenamáčejte dudlík do medu, cukru nebo jiné sladké tekutiny, protože tím vystavujete dítě riziku vzniku zubního kazu a dalších onemocnění dutiny ústní.

Dudlíky skladujte v čisté a suché nádobě na dudlíky. Vyměňte každý dudlík s prasklou gumičkou dříve, než dítě kus ukousne a udusí se. Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Roztáhněte dudlík ve všech směrech. V případě jakéhokoli poškození výrobek vyhoďte. Pokud má vaše dítě již zuby a používá dudlík, pravidelně kontrolujte, zda není gumička překousnutá. Pro zajištění pohodlí a bezpečnosti dítěte měňte dudlík každé 1-2 měsíce.
Doporučujeme, aby se dudlík přestal používat u dětí ve věku 3 let.
Výrobek zcela neobsahuje bisfenol A (0 % BPA).
Vhodné pro děti od 6 měsíců
V balení je 1 ks.

Kód54891
Barva
Zelená
Velikost
6-18m
Vhodné pro
Pro všechny
Motiv
Zvířátka
Značka
AKUKU
Materiál
Silikon

Dostupné i v těchto barevných variantách