95%
průměr z 5 hodnocení
4 (80%)
1 (20%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)
zobrazit všechna hodnocení a informace o jejich zdroji
1 611 Kč
Skladem Doručíme 11. 12.

Popis produktu

Krásná luxusní originální vzdělávací hrací deka s melodií PlayTo s hrazdou rozvíjí dětskou představivost díky poznávání barev a tvarů. Hrací deka v krásné zářivé barvě s motivem různých zvířátek. Rozvíjí smysly hmatu, zraku i sluchu díky šustícím a pohyblivým částem. V papouškovi je ukrytý hrací modul, který po stlačení vydáva ptačí zvuky a motýlek s hracím modulem, který po stlačení hraje melodie. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku nebo zádech a umožňuje svobodu pohybu Vašeho dítěte. Miminko tak může získat bezpečný útulnější prostor a motivuje ke zvedání děťátka. Hračky lze z hrazdičky snadno sundat. Každé miminko si na dece najde svou oblíbenou hračku. Patří tu zrcadlo, suštící části, plyšová hračka s pískátkem, plyšová hračka s kousátkem, plyšová hračka s rolničkou. Lze ji použít doma i venku. Díky jednoduché konstrukci a dodávané tašce lze deku lehce přenášet. Hračky lze odepnout a používat samostatně. Pořiďte Vašemu miminku pohádkové místo pro hraní i odpočinek. Obrovská hrací deka má mantinely, které vytvoří miminku chráněný prostor a dodají pocit bezpečí. Na miminko pak nefouká průvan a nepřekulí se mimo deku na podlahu. Pro PlayTo je důležitá vaše spokojenost a pohodlí vašeho miminka. Právě proto vám nabízíme tuto velmi prostornou, roztomilou a velmi měkoučkou hrací deku, která poskytne miminku dokonalý komfort. Deka je vyrobena v krásné jemné barvičce s různými pohádkovými obrázky, se kterými bude miminko veselé, ušměvavé a šťastné. Pokud deku zrovna nepoužíváte, snadno ji složíte a uchováte tak před prachem nebo případným poškozením. Deku rozložíte zpět během minutky. Vhodné pro děti od 3 měsíců. Rozměry: cca 128x118 cm. Výška: cca 50 cm.
Kód31614
Barva
Růžová
Vhodné pro
Pro holky
Značka
Playto
Materiál
Plyš
Typ
S melodií
Kolekce
PlayTo Hrací deky
Tvar
Zvířátko

Další produkty z kolekce PlayTo Hrací deky


Hodnocení produktu zákazníky: 95%

4 (80%)
1 (20%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)
informace o zdroji hodnocení
Hanka (hodnoceno 10. 12. 2019)
Dobrý den, deku jsme objednali s manželem dcerce pod stromeček. Když jsem jí doma rozbalila, nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Deka je mnohem krásnější než na obrázku. Barvy jsou zářivé a těch hraček... Za mě obrovská spokojenost :-)??
Renata M. (hodnoceno 18. 8. 2019)
Dobrý den, tuto luxusní hrací deku jsem vybírala pro svou tříměsícní vnučku a můžu ríct, ze sklidila velký úspěch a nadšení i u mého syna s manželkou. Je vskutku nádherná, z příjemně jemného materiálu a s mnoha hračkami. Prostě království pro malou princezničku. Za rodinu určitě nejvyšší ohodnocení, takže z pěti hvězdiček deset ********** Děkuju a přeji krásný den, hoooooodně spokojená babička Renata.
Zdeňka H. (hodnoceno 21. 5. 2019)
Ve skutečnosti ještě krásnější